2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Tomyśl
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca części zamiennych MAN Truck Serwis

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

REDOS – jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Serwisowym MAN Truck - oferujemy pełną gamę usług serwisowych, zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pojazdów użytkowych. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju Klienta. Budujemy razem firmę, w której ważny jest Człowiek. Nasz Zespół tworzą Osoby zaangażowane zmotywowane do rozwoju.

Do rozwijającego się Zespołu, poszukujemy Osoby na stanowisko:

 Sprzedawca części zamiennych

MAN Truck Serwis

 Jeżeli:

  • posiadasz doświadczenie w branży motoryzacyjnej;

  • interesujesz się zagadnieniami z zakresu budowy, technologii i eksploatacji samochodów;

  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę;

  • lubisz współpracować z innymi oraz posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta;

To właśnie Ciebie potrzebujemy!

Zadania na stanowisku:

  • obsługa Klientów Serwisu, doradztwo w zakresie sprzedaży części zamiennych;

  • odbywanie wizyt handlowych u naszych Klientów, budowanie długofalowych relacji;

  • współpraca z dostawcami, składanie zamówień i zapewnienie dostępności potrzebnych komponentów;

  • aktywne przekazywanie Klientom informacji o naszych działaniach marketingowych i sprzedażowych w obszarze części oraz usług serwisowych;

  • współpraca z warsztatem i magazynem w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu.

Więcej informacji o ofercie

  • praca w charakterze stacjonarnym (w siedzibie firmy w Nowym Tomyślu) oraz mobilnym (wyjazdy do Klientów w promieniu 60 km od Nowego Tomyśla);

  • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę;

  • profesjonalny system szkoleń, zgodnie ze standardami marki MAN;

  • przyjazną atmosferę pracy oraz współpracujący Zespół.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja(małpa)redos.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Redos przed cofnięciem zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 912626954