2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Złotów
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca/czyni e-commerce Media Expert - Złotów

Lokalizacja

Złotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany, więc przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Sprzedawcy/czyni e-commerce

"Powiedz człowiekowi dobre słowo, spadnie jak ziarno w żyzną glebę." - Oleksandr Bilash

Masz „gadanego”? Potrafisz godzinami „wisieć na telefonie”? I najważniejsze – lubisz ludzi? Jeśli tak, to ta praca jest dla Ciebie!

Sprzedawcy e-commerce zapewniamy:

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • rozwój zawodowy

  • wsparcie w trakcie wdrożenia oraz szkolenia

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowo narodzonego dziecka

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich

Twoje zadania:

  • kompleksowa obsługa dzwoniącego Klienta

  • stosowanie firmowych standardów sprzedaży i obsługi Klienta

  • zaangażowanie i samodzielność

Od Ciebie oczekujemy:

  • biegłej obsługi komputera

  • podstawowej obsługi pakietu Microsoft Office

  • dobrej organizacji pracy własnej, także pod presją czasu

  • sumienności, odpowiedzialności, zaangażowania

  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

  • wytrwałości w działaniu i systematycznego realizowania wyznaczonych celów

  • inicjatywy, samodzielności i efektywnego planowania swojego czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • zainteresowania nowymi technologiami IT/RTV/AGD

  • doświadczenie w dziale e-commerce

  • miły głos i dobra dykcja

To co, dogadamy się?

Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Złotów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotów
ID: 664627760