2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gliwice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Czechowice
Dodane 27 maja 2024

Sprzedawca/czyni/Kasjer/ka, Studio Planowania i Zamówień, IKEA Gliwice

Lokalizacja

Gliwice, Czechowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Sprzedawca/Sprzedawczyni/Kasjer/Kasjerka (1/2 etatu), Studio Planowania i Zamówień, IKEA Retail, CH Forum Gliwice

Lubisz sprawiać, by nikt nie czuł się gościem w swoim domu? Daj się zaprosić do IKEA i zadbaj o to razem z nami! Do naszego zespołu Sprzedaży szukamy ludzi, którzy lubią pracować z klientami, chętnie uczą się nowych rzeczy i chcą zdobywać wartościowe doświadczenie, które pozwoli im się rozwijać. Tutaj, w punkcie w Gliwicach, masz szansę to robić!

 GŁÓWNE ZADANIA:

·        obsługa klientów, rozpoznawanie potrzeb, proponowanie im najlepszych i funkcjonalnych rozwiązań,

·        udzielanie informacji dotyczących produktów IKEA, możliwości dostawy, form dokonywania zakupów i korzystania z oferowanych usług,

·        przyjmowanie płatności na kasie fiskalnej i terminalu,

·        dbanie o miejsca sprzedażowe i estetykę ekspozycji,

·        dbanie o zadowolenie klientów podczas zakupów,

·        aktywne wspieranie klientów w zakupach w środowisku sprzedaży wielokanałowej,

·        promowanie aktualnych ofert i programu lojalnościowego IKEA Family,

·        pomoc w projektowaniu przestrzeni i zabudowy systemowej w planerach IKEA,

·        pracowanie w trybie zmianowym – na zmiany poranne i popołudniowe, w dni robocze oraz soboty i niedziele handlowe.

 O TOBIE:

·        masz doświadczenie w obsłudze klienta,

·        lubisz, kiedy dużo się dzieje i z łatwością dostosowujesz się do zmian,

·        masz głowę otwartą na nową wiedzę i chętnie uczysz się nowych rzeczy,

·        dobrze czujesz się w pracy w zespole,

·        pasjonujesz się wystrojem wnętrz i chcesz pomagać klientom spełniać marzenia o pięknym domu,

·        sprawnie poruszasz się w środowisku komputerowym i z łatwością uczysz się nowych programów,

·        biegle komunikujesz się w języku polskim w mowie i piśmie,

·        jesteś gotowy(-a) do odbycia szkolenia w sklepie w Katowicach,

·        masz gotowość do pracy na 1/2 etatu.

 W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

·        umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

·        15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

·        kartę lunchową,

·        rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

·        kartę Multisport,

·        dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

·        punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

·        darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

·        kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

·        dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

·        premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

·        prywatny plan emerytalny (PPE),

·        ubezpieczenie na życie (NNW),

·        kredyt 0% na zakupy w IKEA,

·        Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),

·        grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś.

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj do 28.05.2024 na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Czechowice
ID: 919464959