2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kobylniki
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca do Cukierni/Piekarni Fawor w Kobylnikach (powiat Poznański)

Lokalizacja

Kobylniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do Nas jeśli spełniasz wymagania lokalizacja: Kobylniki ul. Kierska (powiat Poznański)

  • chęć do pracy z klientem detalicznym, obsługa kasy fiskalnej

  • posiadanie badań (książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia)

  • dyspozycyjność do pracy 2 zmianowej

To będą Twoje zadania:

  • sprawna, rzetelna, uprzejma i bezpośrednia obsługa klientów :)

  • rozkładanie towaru, prace organizacyjne i porządkowe

To oferujemy naszym pracownikom:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/ umowy o pracę

  • premię uzależnioną od wyników

  • pracę w systemie dwuzmianowym (od 4.30 do 12.30 i 11.00 do 19.00)

  • pracę w niewielkich sklepach otwartych do godziny 18 lub 19, zamkniętych w niedzielę

  • świadczenia socjalne

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

Oferty pisemne zawierające C.V. , prosimy składać przez OLX.pl

Kandydatów prosimy o zamieszczenie w ofercie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji Informacja Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fawor SPC w Poznaniu przy ul. Unii Lubelskiej 1, kontakt 618 - pokaż numer telefonu - )

2)Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Kobylniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kobylniki
ID: 912391241