2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubuskie
  6. Pozostałe - Zielona Góra
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzedawca do lodziarni Nowe Horyzonty - Dolina Gęśnika

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jogurteria/Lodziarnia Nowe Horyzonty prowadzi rekrutację na stanowisko sprzedawca.

Termin: od 22.04

Mile widziana dyspozycyjność do końca sierpnia bądź połowy września.

Nasza budka znajduje się w Dolinie Gęśnika.

Opis stanowiska:

·       sprzedaż produktów

·       utrzymanie w czystości stanowiska pracy

·       przygotowywanie mrożonego jogurtu i dodatków

·       zamawianie i odbieranie dostaw towarów

Od kandydatów oczekujemy:

·       wysokiej kultury osobistej, zwłaszcza podczas obsługi klientów

·       umiejętności pracy w zespole

·       pozytywnej energii

·       dużo uśmiechu :)

·   książeczkę sanepidowską

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto  (28,10 zł brutto od 1 lipca)

  • Premia

  • Elastyczny czas pracy (od połowy do pełnego etatu)

  • Stabilne zatrudnienie

  • Miłą atmosferę w zespole

Kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zdjęciem poprzez OLX lub na naszym Funpage Facebook Nowe Horyzonty - Mrożony Jogurt.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911082433