2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca do sklepu mięsnego MASAR Szczecin

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Mas-Ar – przedsiębiorstwo produkcyjne i hurtownia wędlin. Nasza specjalność to wyroby wędliniarskie. Wytwarzamy wędliny bez zbędnych konserwantów i wędliny tradycyjne – aromatyczne, pyszne i naturalne. Działamy od 1992 roku

Sklep Firmowy Masar zatrudni sprzedawców do sklepu mięsnego

  • Miejsce pracy - Szczecin

Opis stanowiska

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • obsługę kasy fiskalnej,

  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Wymagania:

  • praca od wtorku do soboty

  • rzetelność i uczciwość,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych Firma Masar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie Wyzwolenia 44a moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV i w załączonych do niego dokumentach, w tym szczególności innych danych niż wskazane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, na potrzeby realizacji aktualnie prowadzonych rekrutacji do pracy u Administratora Danych Osobowych

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 513607113