2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Świętokrzyskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kielce
Monika
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca do sklepu Puma Galeria ECHO Kielce

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kielce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca do sklepu Puma Galeria ECHO

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie czytaj dalej.

Jesteśmy w stanie każdego zaangażowanego kandydata i chętnego do współpracy wykreować na eksperta sprzedaży!

Obowiązki:

profesjonalna i aktywna obsługa naszych Klientów – chcemy, aby każda z osób pojawiających się w naszym salonie uzyskała od Ciebie wsparcie w zakresie doboru poszukiwanych produktów, rozmiaru oraz informacji o naszej aktualnej ofercie i promocjach

zaangażowane uczestniczenie w realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych i budżetu – liczy się dla nas wspólne działanie wszystkich osób z zespołu

dbanie o estetykę przestrzeni salonowej zgodnie ze standardami Puma

wykonywanie czynności związanych z obsługą zwrotów i reklamcji

zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i budowanie pozytywnego wizerunku salonu

Wymagania:

zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz silna orientacja na osiąganie celów

odpowiedzialność, kreatywność, pozytywna energia

komunikatywność i wysoka kultura osobista

dyspozycyjność (również w weekendy)

dobra adaptacja w nowym miejscu pracy

proaktywna, prosprzedażowa postawa oraz elastyczność w kontakcie z klientem

znajomość j.angielskiego będzie dodatkowym atutem

mile widziana osoba ucząca się zaocznie

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych, wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas

konkursy sprzedażowe – indywidualne oraz zespołowe

możliwość rozwoju osobistego- szkolenia

parking dla pracowników

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

miłą atmosferę pracy i zgrany zespół

możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy- grafiki są układane z miesięcznym wyprzedzeniem

zniżki na firmowe produkty

dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

umowę zlecenie (szczegóły na spotkaniu)

Dla nas praca to nie tylko możliwość stabilizacji finansowej ale również spędzanie czasu w gronie kreatywnych i energetycznych ludzi.

Chcesz dołączyć do naszej paczki ? Nie czekaj i baw się zarabiając!

W CV prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)".

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 605766360