2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wola
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca do sklepu z shishami z jęz. rosyjskim/ukraińskim | Warszawa

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy sprzedawcy do sklepu z shishami Hookahteka. Praca od maja na niepełny etat.

O nas: jesteśmy nowoczesnym sklepem z shishami i akcesoriami do fajki wodnej. Mamy trzy sklepy: w Warszawie na Woli i Wilanowie oraz we Wrocławiu. W związku z prężnym rozwojem firmy szukamy nowych członków do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w sklepie stacjonarnym i internetowym

  • obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur

  • kompletowanie i wysyłka zamówień internetowych

  • dbanie o porządek w sklepie i stan produktów

  • przyjmowanie dostaw

  • przeprowadzanie inwentaryzacji

Oferujemy:

  • elastyczny grafik

  • możliwość awansu i rozwoju

  • zniżki pracownicze

  • praca w zgranym młodym zespole

Wymagania:

 ⁃ znajomość zagadnień związanych z shishą oraz zainteresowanie kulturą fajki wodnej

 ⁃ bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

 ⁃ znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego (preferowany język ojczysty) - warunek konieczny

 ⁃ znajomość języka polskiego min. B2

 ⁃ podstawowa znajomość języka angielskiego

 ⁃ punktualność, odpowiedzialność

 ⁃ dobra organizacja pracy

 ⁃ umiejętność pracy w zespole

 ⁃ samodzielność w prowadzeniu sklepu

 ⁃ status studenta mile widziany

 ⁃ możliwość pracy zmianowej (11-21/16-21) oraz w soboty (11-18)

Doświadczenie w branży sprzedaży/e-commerce mile widziane. Jeżeli czujesz, że świetnie się sprawdzisz na tym stanowisku, skontaktuj się z nami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 914335514