2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 26 maja 2024

Sprzedawca/ doradca ds.win i alkoholi

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Zatrudnimy na stałe doradcę do Salonu Win w Warszawie mile widziana znajomość win i alkoholi

Zadania:

v Sprzedaż towarów klientom na najwyższym poziomie w specjalistycznym salonie win i alkoholi

v Dbanie o czystość i estetykę w sklepie oraz właściwą ekspozycję towaru

v Zgłaszanie pomysłów mających na celu zwiększenie sprzedaży sklepu lub poprawę jego wizerunku

v Dążenia do osiągnięcia jak najwyższej wartości sprzedaży , przy zachowaniu optymalnych kosztów i wysokich standardów obsługi klienta

v Pozyskiwanie nowych klientów

 Nasze Wymagania:

v Znajomość technik i narzędzi sprzedaży

v Wysoka kultura osobista

v Znajomość podstawowa języka angielskiego

v Dyspozycyjność

v Brak nałogów.

v Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientem

v Uczciwość, punktualność systematyczność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

v Umowę o pracę

v Dobre i uczciwe warunki

v Ciekawą pracę z produktem luksusowym

v Miłą i stabilną pracę w przyjemnej atmosferze.

v Szkolenia produktowe

v Wynagrodzenie stałe i premiowe - system motywacyjny uzależniony od realizacji planów sprzedażowych

v Prosimy o załączenie zdjęcia oraz o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salon Win z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 598773133