2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Włochy
Dodane 01 maja 2024

Sprzedawca/doradca klienta

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

MK Distribution Sp. z o.o. właściciel marki Inter Pack jest firmą zajmującą się sprzedażą bagażników samochodowych, boksów dachowych, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż bagażników samochodowych w sklepie Inter Pack,

  • doradzanie klientowi w wyborze towaru,

  • dbanie o prawidłową ekspozycje towaru,

  • montaż sprzedawanych produktów

Nasze wymagania

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • znajomości obsługi komputera,

  • mile widziana znajomość rynku motoryzacyjnego,

  • wykształcenia średniego

Oferujemy

  • pracę w firmie o długoletniej tradycji,

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • dodatkową premie za osiągnięte wyniki

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 806799208