2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca - Doradca Klienta

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

  • aktywne doradztwo i pomoc klientom w zakupach

  • dbałość o ekspozycję towarów zgodnie z przyjętymi standardami

  • realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanych materiałów wykończeniowych

  • umiejętność pracy zespołowej oraz dobra organizacji własnej pracy

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • silna motywacja do pracy

  • komunikatywność, kreatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • inicjatywa i zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

EGEN S.A. to wiodący producent-dystrybutor wysokiej jakości płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Pracując z pasją i entuzjazmem, realizujemy ambitne cele oraz osiągamy kolejne sukcesy.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 857349255