2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Babice Nowe
Dodane 06 kwietnia 2024

Sprzedawca/Doradca Klienta - BRICOMARCHE - Babice Nowe

Lokalizacja

Babice Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bricomarche w Babicach Nowych pod Warszawą - market z branży Dom i Ogród poszukuje osób do pracy na stanowisko:

SPRZEDAWCA / DORADCA KLIENTA

 Opis stanowiska:

  • obsługa klientów

  • wykładanie towaru

  • kontrola i sprawdzanie cen towarów.

 Wymagania:

  • mile widziane będą osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży lub wiedzę z zakresu ogrodnictwa, budownictwa lub majsterkowania.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • system premiowy

  • rabaty pracownicze

  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji.

Możliwość pacy dodatkowej / sezonowej.

 Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV z klauzulą RODO za pośrednictwem OLX lub osobiście w Punkcie Informacyjnym w markecie przy ul. Ogrodniczej 2c w Babicach Nowych.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Babice Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Babice Nowe
ID: 909948689