2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Janki
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca/Doradca Klienta DEKORIA- HOMEPARK Janki

Wynagrodzenie

4 900 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Janki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawa

Dekoria.pl to znana i ceniona marka w branży dekoracji wnętrz, producent wyrobów tekstylnych oraz największy polski sklep internetowy z branży wnętrzarskiej. Stawiamy na ciągły rozwój naszej marki . Nie tylko sprzedajemy ale przede wszystkim jesteśmy kreatorem stylu i wnętrz - tworzymy setki aranżacji, edukujemy z zakresu dekoracji wnętrz i inspirujemy nie tylko w Polsce ale w Europie do upiększania swoich mieszkań. Inwestujemy w sesje zdjęciowe, konteksty, artykuły, współpracę z programami tv.

Miejsce pracy: HoMEPARK JANKI, Plac Szwedzki 3, 05-090 Janki

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania, to spróbuj swoich sił u nas.

Zadania:

  • obsługa klientów detalicznych w sklepie branży dekoracji wnętrz

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży

  • Doradztwo w branży wystroju wnętrz

  • przyjmowanie i obsługa dostaw

  • Dbanie o wizerunek sklepu

  • Obsługa kasy fiskalnej

Oczekiwania:

* Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

* Umiejętność organizacji pracy

* Podzielność uwagi

* Łatwość nawiązywania kontaktów

* Umiejętność pracy w zespole

* Kreatywność, samodzielność oraz umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy

* Poczucie stylu, estetyki

* Prawo jazdy kat. B ( dojazd autem służbowym na miejsce pomiarów i montaży)

Oferujemy:

•  Udział w rozwijaniu znanej i cenionej marki

•  Interesującą i kreatywną pracę w stabilnej firmie

 •  Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą

•   Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

  • Prywatną opiekę LUX-MED

  • Ubezpieczenie pracownicze

•   Pracę w przyjaznej atmosferze

•   Atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Janki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Janki
ID: 764354314