2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mrągowo
Dodane 03 kwietnia 2024

Sprzedawca, doradca klienta Greenpoint Mrągowo

Lokalizacja

Mrągowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca, doradca klienta :

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem czekamy na Twoje CV.

OBOWIĄZKI:

• Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu

• Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, komputera

• Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami

• umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

NASZE OCZEKIWANIA:

• zaangażowanie i motywacja do pracy

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• wysoka kultura osobista

• doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym plusem

OFERUJEMY:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

• Przyjazną atmosferę

• Zniżki na produkty oferowane przez markę

Wyślij swoje CV albo zostaw bezpośrednio w sklepie

adres : CENTRUM HANDLOWE FABRYKA

BRZOZOWA 16

Mrągowo

Lokalizacja

Mrągowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mrągowo
ID: 865811173