2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Toruń
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca/ Doradca klienta Office Shoes Plaza Toruń

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Założona w 1996 roku sieć Office Shoes jest jednym z głównych sprzedawców markowego obuwia w Europie. Obecnie jest to ponad 150 sklepów w różnych miastach Polski, Węgier, Czech, Rumunii, Słowacji i Chorwacji. W naszych sklepach stacjonarnych jak również internetowym mamy szeroki wachlarz znanych i cenionych marek obuwniczych z całego świata.

Aktualnie do naszego sklepu w galerii Plaza Toruń poszukujemy osób na stanowisko

Sprzedawca.

Czego oczekujemy?

Poszukujemy osób aktywnych, z duchem zespołowym, miłym usposobieniem, pozytywnym myśleniem i dobrym nastrojem. Praca w sklepie może być trudna, ale może być też świetnym początkiem kariery lub stabilną pracą dla bardziej doświadczonych. Najważniejsze dla nas są Twoje umiejętności związane z:

- umiejętnością efektywnej sprzedaży

- otwartość i miłe usposobienie

- umiejętność pracy w zespole

Mile widziana będzie też Twoja dyspozycyjność i komunikatywność.

Jeśli chodzi o obowiązki:

Przed rozpoczęciem pracy wszystkiego Cię nauczymy, a głównymi zadaniami będą:

  • obsługa sprzedażowa i posprzedażowa

  • dbanie o wizerunek salonu zgodnie z zasadami VM

  • przyjmowanie dostaw

  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta

Co oferujemy?

STABILNOŚĆ

- Jesteśmy prężnie rozwijającą się i dynamiczną firmą ze stabilnym rynkiem w kilku krajach.

NAJPOPULARNIEJSZE MARKI W TWOIM ZASIĘGU

- Noś buty światowych marek dzięki naszemu regularnemu systemowi butów pracowniczych. Otrzymujesz od nas obuwie z naszej szerokiej oferty. Tutaj zawsze znajdziesz najmodniejsze marki i najnowsze modowe sylwetki.

SYSTEM PREMIOWY

- Wysokie dochody sklepu będą odzwierciedlane w Twoim wynagrodzeniu.

KORZYŚCI

po okresie próbnym możesz cieszyć się u nas różnymi korzyściami :)

- buty pracownicze

- bon bożonarodzeniowy

- zapewnione napoje (woda, kawa, herbata)

- rabat do 30% na całą gamę butów, akcesoriów i odzieży w salonach OFFICE SHOES

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z naszą siecią!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 906515534