2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca / Doradca klienta (sklep stacjonarny i internetowy)

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy w charakterze doradcy klienta z ukierunkowaniem na wsparcie rozwijającego się działu eCommerce

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż kosmetyków w Drogerii stacjonarnej wraz z działaniami w marketingu i eCommerce

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Dbanie o ekspozycję produktów i wygląd Drogerii zgodnie z wytycznymi

  • Udział w organizowanych eventach, akcjach promocyjnych oraz szkoleniach marki

  • Przyjęcia dostaw wewnętrznych i zewnętrznych

  • Udzielanie porad dotyczących dermokosmetyków marki premium – bezpośrednio, telefonicznie, mailowo

  • Współpraca z działami marketingu i/lub eCommerce po stronie marki

  • Współpraca z grafikami przy tworzeniu materiałów

  • Tworzenie koncepcji kampanii i działań marketingowych zwiększających sprzedaż w eCommerce

  • Analiza wyników kampanii, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie potrzebnych zmian

  • Tworzenie ofert na wybranych platformach eCommerce oraz dbanie o ich aktualność oraz wygląd

  • Tworzenie raportów oraz prezentacji

Nasze wymagania

  • Wymóg konieczny: wykształcenie wyższe kierunek: farmaceutyka, kosmetologia, pielęgniarstwo

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedawca/doradca klienta z obsługą kasy fiskalnej (preferowane doświadczenie w drogeriach, perfumeriach, sklepach marek kosmetycznych, aptekach)

  • Wyczucie estetyki, kreatywność, dokładność

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy i ustalania priorytetów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze zamówień ecommerce

  • Znajomość języka angielskiego, poziom komunikatywny

  • Zainteresowanie digital marketingiem, eCommerce oraz social media

 To oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Pracę stacjonarną w Płocku

  • Pracę od pon. do pt. w godzinach 10-18 oraz soboty 10-14

  • Umowa o pracę/zlecenie

  • Pracę przy projektach dla znanych i rozpoznawalnych marek premium

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach produktowych oraz wydarzeniach marki

  • Transparentne podejście oparte na zaufaniu i tego samego oczekujemy od Ciebie

  • Pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej LUX MED

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 912655986