2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dziewkowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Sprzedawca/Doradca Klienta VAPE SHOP - Strzelce Opolskie

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dziewkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Ogłoszenie skierowane do osób znających tematykę papierosów elektronicznych.

Prosimy wraz z CV o przesłanie krótkiego opisu doświadczenia w tematyce EIN poprzez wiadomość.

Poszukiwani sprzedawcy/doradcy klienta branża EIN

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Tematyka: EIN (e-papierosy)

I ZMIANA: Pon- Pt 10:00-18:00 + Soboty 10:00-14:00

Wymagania:

• Znajomość branży elektronicznych papierosów (warunek konieczny)

• Umiejętność organizacji pracy

• Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

• Punktualność i kreatywność

Do zadań pracownika należą:

• Obsługa klientów

• Dbanie o porządek w miejscu pracy,

• Obsługa kasy fiskalnej,

• Obsługa mediów społecznościowych powiązanych z miejscem pracy,

• Układanie towaru na ekspozycje

• Uzupełnianie asortymentu poprzez składanie zamówień.

Opis stanowiska pracy;

Pracownik zobowiązany jest obsługiwać klientów z należytym szacunkiem. Szkolenie pracownicze odbywa się po zatrudnieniu i trwa tydzień.

Szkolenie obejmuje:

-obsługę kasy fiskalnej,

-składanie zamówień,

-zapoznanie z asortymentem,

-tworzenie relacji sprzedawca klient,

-przyjmowanie gwarancji oraz dostaw,

-wprowadzenie do firmy i zapoznanie z pracownikami oraz panującymi normami.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

• Pracę w dynamicznym i młodym zespole,

• Możliwości rozwoju,

Osoby aplikujące muszą być pełnoletnie. Nie wymagamy wyższego wykształcenia.

Rozwijaj się razem z nami w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Nie ma powodów do obaw, nie będziesz sam/a i zawsze uzyskasz od nas potrzebną wiedzę oraz pomoc.

Ogłoszenie jest skierowane do osób znających tematyką e-papierosów.

Prosimy o przesyłanie swoich CV. Puste CV będą ignorowane.

Lokalizacja

Dziewkowice,

Opolskie

Opolskie, Dziewkowice
ID: 911002886