2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Opole
Dodane 05 kwietnia 2024

Sprzedawca / Doradca Klienta w salonie meblowym Senpo

Wynagrodzenie

4 700 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Senpo od ponad 13 lat wyposaża sypialnie w markowe materace, łóżka, stelaże, kołdry i poduszki, a więc wszystko to, czego potrzebujesz, by komfortowo spać. Sieć 20 salonów, zlokalizowanych w największych miastach Polski, umocniła naszą pozycję na rynku. Senpo to marka godna zaufania.

Jesteśmy ekspertami w naszej branży, a naszą pasją jest doradztwo Klientom na najwyższym poziomie. Jeśli masz dużo pozytywnej energii i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej firmy, to koniecznie DOŁĄCZ DO NAS!

Oferowane stanowisko:

  • Doradca Klienta w prestiżowym salonie z artykułami i meblami sypialnianymi.

  • Miejsce pracy: Opole, Galeria Prószkowska

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klientów

  • Aktywna sprzedaż

  • Budowanie relacji z Klientami

  • Dbanie o estetykę salonu i prawidłową ekspozycję towaru

  • Współpraca z architektami i osobami z branży

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów

  • Miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

  • Otwartość oraz rozumienie potrzeb Klienta

  • Dobra organizacja czasu pracy, podejście biznesowe

  • Umiejętność współpracy i budowanie zgranego zespołu

  • Zainteresowanie design'em będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym premie i prowizje sprzedażowe

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością awansu i rozwoju zawodowego

  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe i rozwojowe

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie współpracowników

  • Elastyczny grafik

  • Cykliczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej Lux Med

  • Zniżki pracownicze

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy lub aplikację za pośrednictwem OLX .

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909691182