2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Duszniki
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca Doradca Klienta w salonie optycznym

Wynagrodzenie

4 900 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Duszniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Optyk zatrudni do pracy w salonach optycznych znajdujących się w miejscowościach Buk lub Opalenica ( do ustalenia ) około 35km na zachód od miasta Poznań i 25 km na wschód od miasta Nowy Tomyśl. Poszukujemy osoby z pozytywnym nastawieniem do życia, które zarażają uśmiechem :)

Twój zakres obowiązków :

  • Sprzedaż oraz profesjonalne doradzanie klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami klientów

  • Tworzenie zleceń oraz składanie zamówień u producentów soczewek okularowych i kontaktowych

  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów w salonie

  • Tworzenie postów promujących produkty i usługi na profilach firmy w social media

  • Wykonywanie drobnych napraw okularów

Nasze wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( najlepiej w branży optycznej )

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i organizacyjne

  • Wysoka kultura osobista

  • Chęć rozwoju w dziedzinie optyki i oraz uczestnictwa w szkoleniach branżowych

  • Umiejętność badań refrakcji wzroku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy :

  • Umowa o pracę na 3/4 etatu lub pełny etat

  • Zapewniamy przyjazną atmosferę w rodzinnej firmie - możesz liczyć na partnerstwo i wsparcie merytoryczne

  • Stabilną pracę w elitarnej branży dającą poczucie satysfakcji

  • Wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania i sprzedaży

  • Swoboda i elastyczność w podejmowaniu decyzji przy organizacji swojej pracy -samodzielne prowadzenie salonu

  • Szkolenia zewnętrzne podnoszące kwalifikacje zawodowe potwierdzone certyfikatem lub dyplomem

w przesłanej do nas aplikacji nie zapomnij dopisać :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Duszniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Duszniki
ID: 912566907