2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Parczew
Dodane 17 kwietnia 2024

Sprzedawca ds. Hydrauliki i Elektryki

Lokalizacja

Parczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferta Pracy: Sprzedawca ds. Hydrauliki i Elektryki w Markecie Budowlanym Kliszczyński

Stanowisko: Sprzedawca ds. Hydrauliki i Elektryki

Lokalizacja: 21-200 Parczew, ul. 11 listopada 107

Opis Stanowiska Pracy: Jako Sprzedawca ds. Hydrauliki i Elektryki będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów w zakresie wyboru instalacji hydraulicznych i elektrycznych.

Twoje główne obowiązki obejmują:

  • Doradztwo w dziale hydrauliki i elektryki: Udzielanie klientom fachowych porad dotyczących wyboru rur, armatury, osprzętu elektrycznego oraz innych elementów instalacji.

  • Sprzedaż w innych działach: Udział w sprzedaży w pozostałych działach, takich jak elektryczny czy malarski, jest częścią obowiązków, choć nie stanowi głównego obszaru działania.

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych: Przygotowywanie faktur, paragonów oraz innych dokumentów związanych ze sprzedażą.

  • Przyjmowanie i składowanie towarów: Zarządzanie dostawami i magazynowaniem produktów hydraulicznych i elektrycznych.

  • Estetyka i porządek: Utrzymywanie porządku i estetyki w dziale, prezentacja produktów.

Wymagania:

  • Dodatkowym atutem będzie: Doświadczenie w handlu i sprzedaży, preferowane w branży hydraulicznej lub elektrycznej.

  • Dodatkowym atutem będzie: Znajomość asortymentu instalacji hydraulicznych i elektrycznych.

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Zdolność do pracy w zespole i elastyczność w podejściu do klienta.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość programów użytkowych.

  • Dobre umiejętności matematyczne dla precyzyjnego rozliczania zamówień i wycen.

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie dostaw towaru do magazynu.

  • Wydawanie towaru z magazynu.

  • Doradztwo techniczne i pomoc w doborze instalacji dla klienta.

  • Tworzenie ofert handlowych dla produktów hydraulicznych i elektrycznych.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą w branży hydraulicznej lub elektrycznej, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Sprzedawcy ds. Hydrauliki i Elektryki!

Lokalizacja

Parczew,

Lubelskie

Lubelskie, Parczew
ID: 912400624