2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnów
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca - dział elektryczny - Mrówka Tarnów

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUFIGS MRÓWKA Sp. z o.o. Sp. k. obecnie poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko: SPRZEDAWCA - DZIAŁ ELEKTRYCZNY

Miejsce pracy: Market Budowlano-Wykończeniowy Mrówka, TARNÓW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-obsługa Klientów na sklepie

-dbałość o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu

WYMAGANIA:

-nie wymagamy doświadczenia

-nasze motto „jeżeli tylko chcesz to wszystkiego się możesz nauczyć”

-dobra organizacja pracy

-odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

-umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

-karta rabatowa dla pracowników

-kartę Multisport

-pakiet szkoleń

-imprezy integracyjne

-pracę w stabilnej ciągle rozwijającej się firmie

-możliwość rozwoju osobistego

-premia miesięczna za wyniki

-umowę o pracę na cały etat

Zainteresowane osoby prosimy o bezpośrednie złożenie CV w Punkcie Obsługi Klienta w Markecie Budowlano-Wykończeniowym MRÓWKA w Tarnowie, ul. Czysta 5, lub przesłać na adres e-mail.

W dokumentach aplikacyjnych proszę o dodanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)" oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 915452993