2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gliwice
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Śródmieście
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca dzial mieso wedlin - Sklep spożywczy Lewiatan ul. Solskiego

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Polska Sieć Handlowa Lewiatan jest trzecią co do wielkości siecią handlową w Polsce i największą polską siecią franczyzową. Sieć Lewiatan liczy ponad 3200 placówek handlowych prowadzonych przez 2100 niezależnych przedsiębiorców.

Sklep Lewiatan znajdujący się w Gliwicach przy ulicy Solskiego , poszukuje kandydatów na stanowisko kasjer sprzedawca / kasjer sprzedawca dział mięso wędliny :

Praca jest dwu zmianowa od poniedziałku do soboty 5-13 i 13-21

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie, premie miesięczne, karty zakupowe dające 15% zwrotu
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • bony świąteczne
  • premie za brak absencji

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Otwartych na kontakt z Klientami
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej
  • Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki
  • Nastawionych na współpracę

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 641024568