2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ropczyce
Dodane 09 maja 2024

Sprzedawca Dział Mięso Wędliny Sery

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ropczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Nowo powstające Delikatesy Centrum poszukują  pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSO/WĘDLINY.

Miejsce pracy: Ropczyce, ul. Ogrodnicza 4

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,

  • Dbałość o stoisko mięsne – prawidłową ekspozycję, czystość stoiska,

  • Obsługa urządzeń na stoisku mięso-wędliny.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Sprzedawcy działu Mięso-Wędliny,

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (lub inną dogodną dla pracownika formę umowy),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie pieniężne,

  • Zmianowy czas pracy,

  • Realną możliwość awansu wewnętrznego,

  • Miłą, kameralną atmosferę

Lokalizacja

Ropczyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Ropczyce
ID: 917116705