2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Mszana Dolna
Dodane 14 maja 2024

Sprzedawca działu ogród

Lokalizacja

Mszana Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis Stanowiska: PSB MRÓWKA (FULMARKET sp. z o.o.) , wiodący market DIY, we Mszanie Dolnej poszukuje energicznej osoby na stanowisko sprzedawcy w dziale ogród Poszukujemy kandydata z pasją do ogrodnictwa, oraz urządzeń i narzędzi ogrodowych który będzie odpowiedzialny za zapewnienie naszym klientom kompleksowej obsługi na dziale ogrodowym.

Obowiązki:

  • Doradztwo klientom w doborze narzędzi ogrodniczych, materiałów budowlanych oraz nawozów i ziemi

  • Pielęgnacja i utrzymanie porządku na dziale ogrodowym.

  • Utrzymywanie atrakcyjnej ekspozycji towarów oraz tworzenie inspirujących aranżacji. (również praca fizyczna przy dokładaniu towaru)

Wymagania:

  • Pasja i entuzjazm do ogrodnictwa.

  • Umiejętność obsługi klienta oraz komunikatywność.

  • Zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli jesteś osobą z pasją do ogrodnictwa i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie! Przyłącz się do naszego zespołu i wspólnie z nami twórz piękne ogrody naszych klientów.

Prosimy o dopisanie klauzuli Rodo

Lokalizacja

Mszana Dolna,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Mszana Dolna
ID: 908382581