2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Golesze Duże
Dodane 21 kwietnia 2024

SPRZEDAWCA FaLI SMaKU-Delikatesy Spożywcze w KLIMACIE Udanych Zakupów

Wynagrodzenie

4 800 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Golesze Duże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

DAMY PRACĘ na stanowisku

SPRZEDAWCA DELIKATESÓW SPOŻYWCZYCH W FalA SMaKU 1/2, 1 ETAT

oraz

Obsługa Działu wędliniarsko-garmażeryjnego w Delikatesach 1/2, 1 etat

Pomoc do Kuchni w Delikatesach Spożywczych "Fala Smaku" 1/2, 1 Etat

SPRZEDAWCO

TWOJE ZADANIA:

  • OBSŁUGA KLIENTÓW Fali Smaku

  • Kontrola świeżości i jakości oferowanych produktów

  • DBANIE O ESTETYCZNĄ EKSPOZYCJĘ NASZEGO TOWARU

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

NASZE WYMAGANIA:

  • JESTEŚ OTWARTY I LUBISZ KONTAKT Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM

  • Potrafisz w pełni się zaangażować i sumiennie wykonywać powierzone zadania

  • JESTEŚ GOTOWY NA POZNANIE NOWEGO

  • Jesteś lojalny i odpowiedzialny

  • Cenisz Takie Wartości Jak : lojalność, szacunek, odpowiedzialność, samodzielność, pracowitość, zaangażowanie

OFERUJEMY CI

  • UMOWĘ O PRACĘ, Umowę Zlecenie: 1 ETAT 1/2 ETATU,

  • WDROŻENIE I WSPARCIE

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • PRACĘ W SYSTEMIE DWUZMIANOWYM

  • Stabilizację finansową oraz premie za dobre wyniki

Lokalizacja

Golesze Duże,

Łódzkie

Łódzkie, Golesze Duże
ID: 844654528