2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Warszawa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca Fizjoterapeuta w Sklepie Ortopedycznym, Medycznym. Weekendy

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Centrum Ortopedyczne Orto Express to nowoczesna marka działająca na rynku usług medycznych oraz zaopatrzenia ortopedycznego i rehabilitacyjnego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Sprzedawca/Konsultant medyczny sklepu ortopedycznego w Warszawie.

Praca w naszym gabinecie medycznym przy zaopatrzeniu ortopedycznym pacjentów.

Dyżur w weekendy (soboty i niedziele)

Miejsce pracy: Warszawa

Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymaganymi kwalifikacjami.

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klientów, dobór sprzętu, sprzedaż w sklepie stacjonarnym.

- dbałość o wizerunek marki, miejsce i narzędzia pracy

- pogłębianie wiedzy produktowej

- prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością firmy

- współpraca z NFZ w zakresie realizacji zleceń refundacyjnych,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie.

- umowę o pracę

Po pozytywnym okresie próbnym możliwość skorzystania z:

- ubezpieczenia medycznego

- ubezpieczenia na życie

- karty sportowej

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe na kierunku: fizjoterapia/rehabilitacja

- Minimum roczne doświadczenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne (praca w sklepie ortopedycznym z NFZ)

- Znajomość rynku medycznego

- Język angielski w stopniu komunikatywnym

- Wysoka kultura osobista

- Chęć rozwoju zawodowego

- Bardzo dobra organizacja pracy

- Bezwzględna uczciwość i punktualność , etyka

- Komunikatywność oraz pozytywne nastawienie.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 664493025