2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Działki Leśne
Dodane 04 kwietnia 2024

Sprzedawca - Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

EUROFIRANY

Poszukujemy Sprzedawców do naszego salonu w Gdyni.

Miejsce pracy: Gdynia Centrum RIVIERA

Twój zakres obowiązków

·      Profesjonalna obsługa klienta,

·      Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu,

·      Obsługa kasy fiskalnej,

·      Doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu.

 Nasze wymagania

·      Dyspozycyjność, kreatywność w działaniu,

·      Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·      Dobra organizacja pracy,

·      Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

 Oferujemy

·      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·      Atrakcyjny system wynagrodzeń,

·      Kartę zniżkową na nasze produkty,

·      Możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydaci spełniający w/w wymagania, zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 859229652