2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielkopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Oborniki
Dodane 21 kwietnia 2024

Sprzedawca Hal stalowych – Pracownik Biurowy

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika do pracy na stanowisko: SPRZEDAWCA HAL STALOWYCH.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Negocjacje handlowe oraz doradztwo techniczne
  • Planowanie i raportowanie z bieżących działań

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym w branży technicznej
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Silna motywacja i zaangażowanie
  • Zdolność czytania ze zrozumieniem projektów budowlanych
  • Język niemiecki – mile widziany

Oferujemy:

  • Pracę w siedzibie Firmy od pn do pt.
  • Ambitną pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wsparcie koordynatora oraz doświadczonych pracowników zespołu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość własnej działalności BTB

Jeśli to właśnie Ty:

  • świetnie komunikujesz się z ludźmi,
  • swoją konsekwencją i systematyczną pracą osiągasz zamierzone cele,
  • cenisz sobie profesjonalizm i rozwój,
  • chcesz dołączyć do ludzi z pasją i zaangażowaniem.
  • SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub osobiste dostarczenie CV do Firmy (Pn-Pt 8:00-15:00)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMO

ul. Obornicka 1a – Kowanówko

64-600 Oborniki Wlkp.

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 702276160