2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łuków
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca-Handlowiec

Wynagrodzenie

12 000 - 36 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Dołącz do naszego zespołu jako Sprzedawca-Handlowiec i bądź częścią innowacyjnego projektu, który oferuje klientom 100% dotacji z programu Czyste Powietrze na docieplenie budynku, wymianę źródła grzewczego oraz instalację fotowoltaiki, bez żadnych kosztów dla klienta!

Twoim głównym zadaniem będzie:

  • pozyskiwanie klientów,

  • podpisywanie umów,

  • zapewnienie im wsparcia na każdym etapie procesu.

Twój zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie klientów, którzy mogą skorzystać z dotacji programu Czyste Powietrze,

  • Podpisywanie umów z klientami i zapewnienie im pełnego wsparcia w procesie realizacji projektu,

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM w celu skutecznego zarządzania procesami sprzedażowymi,

  • Zapewnienie kompleksowego wsparcia klientom na każdym etapie współpracy, dbając o ich zadowolenie i satysfakcję.

Napisz do nas jeżeli:

  • Jesteś pewny siebie oraz dobrze zorganizowany,

  • potrafisz pracować samodzielnie,

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • Masz wysokie ambicje i chęć do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Jesteś komunikatywny i masz wysokie zdolności interpersonalne,

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki oparte na systemie prowizyjnym, gdzie średnie miesięczne zarobki wynoszą około 21 000 zł brutto,

  • Pełne wsparcie lidera 24/7, który służy pomocą na każdym etapie rozwoju,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz dostęp do nowoczesnych technologii wspierających profesjonalną sprzedaż,

  • Ciągły rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i projektach,

  • Możliwość angażowania się w działania związane z rozwojem usług, udziału w projektach marketingowych oraz optymalizacji procesów sprzedażowych.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią innowacyjnego projektu, który przyczynia się do poprawy jakości życia i ochrony środowiska, czekamy na Twój kontakt!

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 912504064