2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zamość
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca Handlowiec Obsługa Portali społecznościowych/Klienta

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dzień dobry, ze względu na ciągły rozwój naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Handlowiec-Pracownik administracyjny.

Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym ale również osoby młode, głodne wiedzy oraz doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • Dobra znajomość oraz obsługa serwisów ogłoszeniowych oraz społecznościowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami

  • Biegła obsługa komputera

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Pilnowanie zamówień klientów i dbanie o ich terminową realizację

  • Podstawowe prace biurowe

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie początkowe 3500-6000 zł brutto

  • Możliwość uzyskania różnego rodzaju premii

  • Możliwość samorozwoju i nabycia nowych, praktycznych umiejętności

  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Wymagana dyspozycyjność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.

Praca w miejscowości Zamość 89-200.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 7:00-15:00 i co 2 sobota w godzinach 8:00-14:00.

Na wszystkie pytania odpowiem w wiadomości prywatnej lub pod numerem telefonu: 7 9 4 3 5 7 2 5 1

Lokalizacja

Zamość,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Zamość
ID: 899451037