2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Międzyborów
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzedawca / Kasjer

Lokalizacja

Międzyborów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rodzinny sklep ogólnospożywczy ''Mój Dom'' zatrudni Specjalistę ds. Obsługi Klienta / Sprzedawcę- Kasjera.

Miejsce pracy: Sportowców 1, Międzyborów (obok przystanku PKP)

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta,

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów,

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Komunikatywność i otwartość na budowanie relacji z klientami.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) oraz w weekendy,

  • Zaangażowanie, dokładność i chęć do nauki,

  • Nastawienie na współpracę,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Możemy Ci zaoferować:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię,

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenia,

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia.

Lokalizacja

Międzyborów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Międzyborów
ID: 862361164