2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rzeszów
Dodane 13 kwietnia 2024

AUCHAN - sprzedawca kasjer

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Supermarket AUCHAN w Rzeszowie przy ul. Dunikowskiego poszukuje pracowników na stanowisko:

Sprzedawca -Kasjer,

Miejsce pracy: RZESZÓW ul. Dunikowskiego

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży,

  • wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję,

  • dbanie o świeżość i jakość naszych produktów m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży,

  • zachowanie standardów czystości i jakości na stanowisku pracy, w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze oczekiwania:

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęć jego uzyskania),

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • sumienność i dbałość o dobrą jakość pracy,

  • rzetelność i zaangażowanie,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowa zlecenie (stawka 27,70zł/h)

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • program rabatowy (rabat pracowniczy za zakupy w sklepach Auchan),

  • świadczenia z funduszu socjalnego (bony świąteczne, wczasy pod gruszą itp.).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

  • wynagrodzenie: płaca zasadnicza w wysokości 4300 zł -4500 zł brutto plus premia,

  • możliwość przyuczenia.

Wymagania:

-książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych,

-dyspozycyjność (praca dwuzmianowa ),

-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 863609659