2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Ustroń
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca-kasjer

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sieć Bricomarche to markety typu dom i ogród działające na rynku polskim od ponad 20 lat . Posiadamy ponad 200 marketów w całej Polsce .Bricomarche to sieć firm polskich z kapitałem rodzinnym płacące podatki w miejscu swojej działalności . W czterech podstawowych działach oferujemy artykuły do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne, oraz asortyment zawiązany z ogrodem. Jesteśmy właścicielami firm które prowadzimy, dzięki czemu zarówno my jak i nasi pracownicy mamy realny wpływ na działalność naszych sklepów . Obecnie otwieramy nowy punkt sprzedaży w Ustroniu . Poszukujemy : sprzedawców-kasjerów ,magazyniera,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Obsługa klientów na stanowisku sprzedaży/kasy

  • Przyjmowanie i rejestrowanie towarów oraz ich sprawdzanie pod kątem jakości i ilości

  • Rozliczanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

  • Wystawianie paragonów/faktur

  • Obsługa kas fiskalnych oraz innych urządzeń fiskalnych

  • Pomoc w wyborze towarów, udzielanie informacji o ich cechach, działaniu, zastosowaniu, cenach

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w miejscu sprzedaży

  • Dbanie o estetyczny wygląd stoiska oraz wyeksponowanie towarów

  • Przyjmowanie reklamacji od klientów i pomaganie w ich rozwiązaniu

  • Współpraca z innymi działami firmy (np. magazynem, działem obsługi klienta)

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i polityki firmy przy obsłudze klientów rozliczeniach kasowych

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz wprowadzanie do oferty nowych produktów/usług

    OFERUJEMY :

  • Atrakcyjny system płac

  • Realne premie zależne od wyniku sklepu

  • szkolenia

  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 873409885