2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Praga-Południe
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca/kasjer

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Zakres obowiązków: - obsługa na kasie oraz przy ladzie wędlin, - ważenie, krojenie, i pakowanie produktów wędlinowych, - dbanie o estetyczny wygląd stoiska wędlin, - przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa pracy, - obsługa urządzeń (krajalnice i wagi), - dbanie o właściwe przechowywanie i eksponowanie wędlin, - obsługa klienta na stanowisku kasowym, - wykładanie towaru. Nasze wymagania: - doświadczenie w obsłudze klienta oraz pracy na stanowisku kasowym, - znajomość produktów spożywczych a w szczególności wędlin, - umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, - komunikatywność i uprzejmość w kontaktach z klientem, - zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole, - odpowiedzialność za stan magazynu i dbałość o wygląd i czystość działu wędlin, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - motywacja do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w branży spożywczej.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 913973931