2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łowicz
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca/ Kasjer Bricomarche Łowicz

Wynagrodzenie

4 242 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BricoMarche Łowicz

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

BricoMarche to jedna z najszybciej rozwijających się sieci sklepów typu „dom i ogród”! Mamy 206 punkty sprzedaży w Polsce i łącznie 855 w całej Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 15 800 osób.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA/KASJER

Obowiązki pracownika:

• ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

• weryfikacja i aktualizacja cen

• dbanie o dobry wizerunek sklepu
 • obsługa kasy
 Wymagania:

• zaangażowanie do pracy

 • odpowiedzialność i sumienność

 • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• wynagrodzenie miesięczne w stopniowym Systemie premiowym

• atrakcyjne dodatki finansowe w postaci min. premii uzależnionej od Twojej frekwencji, premii za efektywną sprzedaż,

• wysokie bonusy świąteczne,

• stabilne i pewne zatrudnienie oparte na umowie o pracę, po okresie próbnym

• pracę w zgranym zespole

• szerokie możliwości rozwoju i zdobycie doświadczenia w sferze handlu

• liczne szkolenia produktowe i handlowe.

 Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz się realizować zawodowo – nie wahaj się tylko zgłoś się do nas - wyślij CV ze zdjęciem!

Czekamy właśnie na CIEBIE!

Dołącz do NAJLEPSZYCH! CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sagata Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu przy ul. Ułańskiej 12- zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 809696562