2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Południe
Dodane Dzisiaj o 20:34

SPRZEDAWCA / Kasjer do Kawiarni Waszyngton

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy SPRZEDAWCÓW z doświadczeniem, jeśli lubisz sprzedawać, rozmawiać z ludźmi, chcesz doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności, to praca z nami na pewno w tym Ci pomoże. Zapoznaj się z poniższym i czekam na Twoje CV.

Twoje obowiązki:

  • Obsługa Kasy - System POS

  • Znajomość menu, manuali, - szczegółowe informacje na temat składników ciast, monoporcji, dań śniadaniowych serwowanych z kuchni, win, koktajli, kaw oraz pozostałych artykułów na sprzedaż.

  • Umiejętność dosprzedaży, dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień up i cross sellingu.

  • Dokładanie deserów do witryny cukierniczej.

  • Dbanie o ekspozycję towarów na regale sprzedażowym

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie oraz asortyment

  • Budowanie dobrych relacji z Gośćmi, współtworzenie klimatu miejsca

  • Uczestnictwo w szkoleniach zapewnionych przez pracodawcę

  • Aktywne współdziałanie w rozwoju miejsca pracy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie minimum roczne na stanowisku kasjer / sprzedawca

  • Chęć do pracy i rozwoju

  • Zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Język polski ojczysty

  • Język angielski komunikatywny - będzie dodatkowym atutem

  • Zainteresowanie tajnikami sprzedaży :)

    Co oferujemy?

  • Dobrą stawkę godzinową - zależy ona od Twojego doświadczenia, nie patrz na widełki z ogłoszenia

  • Premie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju w strukturach firmy, posiadamy kilka lokali, a w planach mamy kolejne

  • Dobrą atmosferę pracy

Jeśli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie prześlij nam swoje CV, na spotkaniu ustalimy wszelkie szczegóły.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 914539677