2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gniezno
Piotr
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca - kasjer "Małe Delikatesy" Gniezno

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma działająca na rynku gnieźnieńskim od ponad 13 lat prowadzi sieć sklepów spożywczych o nazwie "Małe Delikatesy". Poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca - kasjer

Miejsce pracy: Gniezno

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za : zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, wagi etykietującej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość na stanowisku.

Wymagania:

gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym rzetelność i uczciwość łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie miłą atmosferę w pracy umowę o pracę, stabilność zatrudnienia możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać w załączniku odpowiedzi na ogłoszenie w OLX. W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez F.H.U. Pionier. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 ze zm. )."

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 135229765