2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Włochy
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca/Kasjer na Stacji Paliw MOL/SUBWAY - Warszawa Włochy

Wynagrodzenie

4 550 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Stacja Paliw MOL 388/Subway przy ul. Łopuszańskiej 29 Warszawa Włochy poszukuje pracownika na stanowisko:

  • pracownik restauracji Subway

  • kasjer/sprzedawca MOL

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym - praca również na "noce";

- umiejętność pracy w zespole;

- zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;

- uczciwość i lojalność;

- kultura osobista, życzliwość;

- aktualna książeczka/badania Sanepid;

- pozytywne nastawienie do ludzi;

Podstawowe zadania:

- fachowa obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w Subway oraz MOL

- dbanie o czystość i porządek;

- dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;

- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;

- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług;

Oferujemy:

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;

- stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;

- dodatek za pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy;

- rabat na paliwo;

- wypłaty zawsze w terminie;

- elastyczny grafik;

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę;

- pracę w renomowanej firmie;

- możliwość rozwoju;

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta;

Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 681228266