2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bytom
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca-kasjer/pracownik działu - Bricomarche Bytom

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Sieć BRICOMACHE to ponad 100 supermarketów “Dom i Ogród”.

Nasz sklep podejmie współpracę z osobami odpowiedzialnymi

za realizację zadań na stanowisku:

SPRZEDAWCA-KASJER/PRACOWNIK DZIAŁU

Miejsce pracy: Bytom/ul. Zabrzańska

Zakres obowiązków:

·        Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta

·        Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

·        Utrzymanie czystość i porządku na dziale

·        Sprawdzanie zgodności przyjmowanego towaru na dział

Wymagania:

·        Komunikatywność

·        Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

·        Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym i w weekendy

·        Umiejętność obsługi komputera

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość ogrodnictwa będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Szkolenie stanowiskowe

·        Możliwość rozwoju i awansu

·        Dobrą atmosferę w pracy

·        Ubezpieczenie grupowe dla pracowników

Aplikacje zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych proszę przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie. Aplikacje bez stosownej zgody nie będą rozpatrywane.

Treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REWENTO Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu przy ul. Zabrzańska 33, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 634465823