2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Skawina
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca - kasjer SKAWINA

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Centrum zakupowe "JAN" Skawina poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

STANOWISKO:

SPRZEDAWCA, KASJER

Miejsce pracy: Skawina

 WYMAGANIA I OBOWIĄZKI:

  • dbałość o prawidłową ekspozycję produktów i utrzymanie porządku na podległym dziale.

  • wykładanie towaru

  • bieżąca obsługa klientów

  • pomoc klientom w dokonaniu najlepszych wyborów

  • wysoki poziom etyki zawodowej;

  • samodzielność, automotywację i komunikatywność na wysokim poziomie;

Zadania sprzedawcy:

- dokładanie towaru

- bezpośrednia obsługa klienta, zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej,

- dbałość o powierzone mienie,

Wymagania sprzedawcy:

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • doświadczenie w handlu, branża spożywcza – znajomość asortymentu

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

•         Stabilne zatrudnienie

•         Umowę o prace

•         Terminowe wynagrodzenie

•         Miła atmosferę

•         Kontakt z ludźmi

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie CV poprzez OLX z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez firmę PHU "JAN" Jan Burkat Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 709287966