2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tczew
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca-Kasjer Sklep Żabka

Wynagrodzenie

28 - 32,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tczew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w Żabie szuka człowieka :)

Wymiar godzin między 80 a 120!

Oferuję pracę na stanowisku Kasjer-Sprzedawca w osiedlowym sklepie Żabka, w zgranym małym zespole :) Zatrudnimy osobę pełnoletnią w niepełnym wymiarze godzin, rozpoczynając od umowy zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę.

Mile widziane osoby z doświadczeniem, i statusem ucznia, zamieszkujące w Tczewie.

Co oferujemy?

  • Elastyczny grafik pracy od poniedziałku do soboty, z zachowaniem co drugiego weekendu wolnego

  • Premię od zaangażowania

  • Premię od osiągnięcia dobrych wyników z utrzymywania Standardów Sieci Żabka

  • Przyjazną atmosferę w pracy :)

  • Pracę głównie w godzinach popołudniowych, tj. 16/17-22:00

  • Urządzenia wspomagające pracę na sklepie

Czego oczekujemy? :)

  • Wysokiej kultury osobistej, punktualności

  • Energii i oczu dookoła głowy

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Poczucia obowiązku

  • Samodzielności

Jakie będą Twoje obowiązki? :)

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy i kasy fiskalnej

  • Właściwa i schludna ekspozycja towaru i jego cen

  • Utrzymywanie czystości na sali sprzedaży oraz zapleczu

  • Obsługa Strefy Gastro - hot dogi,panini itd zgodnie z procedurą

  • Odpiek pieczywa zgodnie z procedurą

Kontakt WYŁĄCZNIE przez portal OLX lub TYLKO SMS

Do zobaczenia :)

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 918919810