2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Lubelskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chełm
Dodane 16 kwietnia 2024

Sprzedawca/Kasjer sklep Żabka Ceramiczna

Wynagrodzenie

2 709,49 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnię dyspozycyjnego pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca

w sklepie Żabka na ulicy Ceramicznej 6E w Chełmie

Szukasz pracy? A może chcesz zmienić obecną? Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, szybko się uczysz lub masz już doświadczenie na podobnym stanowisku zapraszamy do współpracy. Praca w młodym, dynamicznym zespole, w marce sklepów o ugruntowanej pozycji na rynku. Może szukamy właśnie Ciebie? Aplikuj!

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych

  • dyspozycyjność

  • punktualność

  • wysoka kultura osobista

  • uczciwość

  • uśmiech i pozytywne nastawienie

Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej

  • obsługa klienta zgodna ze standardami sieci

  • dbanie o wygląd i zatowarowanie sali sprzedaży

  • przygotowanie produktów typu fast food

  • obsługa totalizatora lotto

  • aktywna sprzedaż produktów promocyjnych

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole

  • system szkoleń

  • elastyczny czas pracy

  • premię uznaniową

Zgłoszenia prosimy składać do 25.04.2023 r.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 874710989