2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Warmińsko-mazurskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Olsztyn
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca/Kasjer w sklepie firmowym Wędzarnia Podlaska Chata

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy podlaską firmą produkcyjno-handlową, której siłę stanowi ponad 150 zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi!

Efektywność, dynamika i fair play.

Codziennie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość produktów i najwyższy poziom obsługi we wszystkich punktach w całej Polsce.

 Rozwijaj swoją karierę w sprzedaży i daj sobie możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

- wykładanie towaru oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję

- przygotowywanie i umieszczenie prawidłowych oznaczeń cenowych

- dbanie o uprzejmą, staranną i sprawną obsługę klienta

- dbanie o świeżość i jakość naszych produktów, m.in. poprzez kontrolę terminów przydatności do sprzedaży

- dbanie o właściwą gospodarkę towarową w punkcie sprzedaży

CO CI ZAPEWNIAMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

- indywidualne możliwości rozwoju

-ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

- znajomości podstawowych zasad obsługi klienta

- energicznej i przyjaznej osobowości

- sumienności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków

- umiejętności pracy w grupie oraz znajomości zasad prawidłowej komunikacji z klientem i współpracownikami

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912634994