2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kęty
Dodane 23 kwietnia 2024

Sprzedawca-kasjer w supermarkecie spożywczym

Wynagrodzenie

4 242 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sieć Delfin to polski pracodawca z dużym potencjałem rozwojowym. Tworzymy zgrane zespoły na placówkach handlowych. Stawiamy na pozytywne relacje w codziennej pracy. Na każdym kroku dzielimy się wiedzą branżową i dobrymi praktykami.

Dołącz do nas!

Miejsca pracy: Nowa Wieś, Malec, Witkowice, Polanka Wielka

Możliwości współpracy:

• sprzedawca (praca na stałe, uop)

• pomoc sprzedawcy (praca dodatkowa, uz)

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie na czas wdrożenia

- umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe)

- stawka podstawowa + premie

- pakiet wdrożeniowy dostosowany do wskazanego stanowiska + wsparcie opiekuna

- benefity: upominki świąteczne, paczki okolicznościowe, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta i kasy fiskalnej

- dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin

- utrzymywanie czystości w miejscu pracy

- ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Oczekiwania:

  • samodzielność

  • uczciwość i rzetelność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym i w weekendy

  • książeczka sanepidowska - warunek konieczny

Dla osób z doświadczeniem w branży oferujemy szybką ścieżkę rozwoju i awansu.

Zachęcamy do kontaktu z nami i złożenia CV.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 912242145