2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca - księgarnia z podręcznikami szkolnymi

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy sprzedawcy do pracy sezonowej w naszych antykwariatach z podręcznikami szkolnymi w Gdańsku Śródmieściu oraz w Gdańsku Przymorzu!

Nasza firma działa w Trójmieście od ponad 15 lat i z chęcią powitamy Cię w naszym zespole. Szukamy osób rzetelnie podchodzących do swoich obowiązków, które mają zamiar pracować przez cały okres od czerwca do września.

1. Wymagania.

Status ucznia lub studenta

Ukończone 18 lat

Pełna dyspozycyjność przez cały okres wakacji

2. Miejsce i wymiar pracy

Miejsce: Gdańsk Śródmieście lub Gdańsk Przymorze

Wymiar pracy: cały etat

Praca w okresie czerwiec - wrzesień

3.Obowiązki:

- profesjonalna obsługa Klienta w naszym punkcie sprzedaży w Gdańsku Śródmieściu lub na Przymorzu

- raportowanie codziennych wyników sklepu i stanów magazynowych

- dbałość o wizerunek firmy

- pełna dyspozycyjność w ustalonym wymiarze czasu pracy

4. Wynagrodzenie:

28,10 zł/h na rękę

5. Dokumenty

Prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem oraz informacją w wiadomości, która lokalizacja bardziej Pani/Panu odpowiada (Śródmieście czy Przymorze)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 918886918