2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tychy
Dodane 09 kwietnia 2024

Sprzedawca Kwiatów Ciętych i Doniczkowych

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Import-Export Włodzimierz Grajek jest jedną z największych firm w Polsce w branży kwiatowej. Firma działa od 30 lat na terenie całej Polski. Importujemy kwiaty z całego Świata głownie z Holandii , ale również bezpośrednio z Włoch, Hiszpanii, Belgii , Danii, Anglii, Kolumbii, Ekwadoru, Kenii, Etiopii. Naszymi odbiorcami kwiatów są; hurtownie, kwiaciarnie, dyskonty, markety, i supermarkety.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Sprzedawca/Handlowiec

Twój zakres obowiązków

·        Sprzedaż produktów obecnym i nowym klientom na terenie giełdy kwiatowej,

·        Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarową,

·        Szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży,

·        Przyjęcia dostaw towarowych,

·        Terminowe i regularne rozliczanie dokumentów.

Nasze wymagania

·        Idealnym kandydatem jest osoba: z doświadczeniem na podobnym stanowisku (mile widziane),

·        Z łatwością w nawiązywaniu trwałych kontaktów handlowych z klientami,

·        Dyspozycyjna, z chęcią do sumiennej pracy, potrafiąca dostosować się do oczekiwań oraz profesjonalnie i rzetelnie wykonywać swoje zadania,

·        Dobrze zorganizowana,

·        Ze znajomością obsługi komputera.

Oferujemy

·        Motywujące wynagrodzenie: stałą podstawę oraz premię finansową uzależnioną od wyników

·        Długofalową współpracę

·        Szkolenie pozwalające się szybko zaadaptować do nowych zadań

·        Pracę w miłej atmosferze

·        Możliwość rozwoju zawodowego

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 779684028