2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Kępa
Dodane 10 kwietnia 2024

Sprzedawca - Lada Tradycyjna

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nowo otwarty sklep sieci Biedronka w miejscowości Kępa niedaleko Opola poszukuje pracowników na stanowisko:

Szukamy osób otwartych na kontakt z Klientem, zaangażowanych, gotowych do pracy dwuzmianowej, ceniących pracę w zespole

Zadania do wykonania to:

obsługa klienta przy ladzie, ekspozycja i wykładanie towaru w właściwy sposób, kontrola dostaw, przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych, zapewnianie standardów czystości w sklepie i jego obrębie, osoby doświadczone na stanowisku sprzedawca lady tradycyjnej mile widziane

Co zapewniamy:

·        umowę o pracę / umowę zlecenie

·        stawkę godzinową plus premie

·        wsparcie koordynatorów

·        terminowe wypłaty świadczeń

·        pakiet szkoleń (odpowiedni do danego stanowiska)

·        perspektywa długoterminowego zatrudnienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt pod numerem 79*****63

Lokalizacja

Kępa,

Opolskie

Opolskie, Kępa
ID: 858898669