2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 26 kwietnia 2024

Sprzedawca-Magazynier

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia materiałów budowlanych poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawca-magazynier.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (sprzedaż, ofertowanie, fakturowanie)

  • przyjmowanie i wydawanie towarów (załadunek i rozładunek)

  • rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie

  • prowadzenie dokumentacji magazynowe

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B

  • znajomość obsługi komputera

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • odpowiedzialność

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie we wdrażaniu się w obowiązki

  • możliwość rozwoju

CV prosimy przesyłać poprzez formularz OLX

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 872056391