2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łosiów
Kaczmarek Electric SA
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca Magazynier

Lokalizacja

Łosiów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż produktów w odpowiedzi na potrzeby klientów
  • Branżowe doradztwo techniczne i ustalanie warunków handlowych
  • Dbanie o satysfakcję i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Dbanie o właściwą dostępność i ekspozycję towarów handlowych
  • Obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów
  • Prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu magazynowego
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
  • Sprawna obsługa komputera i programów MS Office
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Predyspozycje do prowadzenia sprzedaży i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych i pracy w zespole
  • Dokładność, aktywność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży elektrotechnicznej i znajomość rynku

To oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie motywacyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowe oraz doskonalenie umiejętności handlowych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez KACZMAREK ELECTRIC S.A. przed cofnięciem zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łosiów,

Opolskie

Dokładna lokalizacja
Opolskie, Łosiów
ID: 912206642