2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Jelenia Góra
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
AB Bechcicki
Dodane 30 kwietnia 2024

Sprzedawca - magazynier

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998r. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania na stanowisku:

  • sprzedaż materiałów budowlanych

  • przygotowanie ofert, fakturowanie sprzedaży

  • wydawanie towarów z magazynu, praca ręczna jak i z użyciem wózka widłowego

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi wózka widłowego ( udokumentowane UDT )

  • wykształcenie minimum średnie

  • komunikatywność, samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • kartę Multisport

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do opieki medycznej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 913975550